ANDRIJEVACKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovdje se moze pricati slobodno o D.Andrijevcima.Andrijevcanima okolici o svemu sto vam na srcu lezi


You are not connected. Please login or register

JESEN STIZE ANDRIJEVCI MOJI

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1JESEN STIZE ANDRIJEVCI MOJI Empty JESEN STIZE ANDRIJEVCI MOJI pet lis 09, 2009 4:59 pm

BMV

BMV
Admin

sunny Sunce se pojavljuje sve rjedje i rjedje probija polako kroz krosnje drveca koje gubi polako lisce oprano jesenjim kisama i suseno laganim povjetarcom polako se sire pastelne boje nasim krajolikom sve dobiva neko zutilo osjete se intezivno mirisi pokosenih trava poljane postaju prazne iz frisko izorane zemlje se pusi jutrima se dize gusta magla osjeti se i cuje dolazak jeseni .Konacno je doslo vrijeme kad nas majka Priroda svojim plodovima nagradjuje za sve one nase radove sto smo izvrsavali tjekom godine e jos zurno prikupljamo po poljima nase blagodati i pripremamo se za zimu ,dugo u noc cuje se buka motornih pila koje neumorno rezu drva za zimu. Stize nam Jesen bogata plodovima siri svoje mirise , boje i zvukove ,ocarava nas svojim dolaskom i prati nas sve do dolaska bijele hlane Zime . cherry

https://dandrijevci.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.